TR ENG
 

Kurumsal

Firmamız, sulama sektöründeki faaliyetlerine 1992 yılında malzeme satışı ile başlamıştır. 2000 yılında fidan satışına başlayan firmamız, 2006 yılına kadar faaliyetlerini Beta Sulama ve Fidancılık olarak yürütmüştür. 2006 yılında ise iki ana faaliyet alanı olan Fidancılık ve Sulama Sistemleri faaliyetlerini ayırmıştır.

Günümüzde ise, geniş mühendis ve tekniker kadrosu ile meyve ve sebze bahçelerinde, tarlalarda ve seralarda sulama sistemlerinin projelendirilmesi ve uygulamasının yanında, geniş bayilik ağı ile sulama sistemlerinde ürün satışı ve sulama sistemleri otomasyonu konularında uygulama ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Beta Sulama, kendi bünyesi altında bulunan altı şirketi ile, sulama sistemleri projelendirme ve uygulama dışında; meyve üretimi, fidan üretimi, damla sulama boru üretimi yapmakta, zirai ve teknik danışmanlık vermekte ve dış ticaret hizmeti sunmaktadır.
Beta Sulama, faaliyete başladığı günden bu yana kalitesiyle, çiftçilerin her türlü talebine cevap verebilen, kardeş şirketleri ile anahtar teslim bahçe kuran, aranan ve güvenilen marka olmuştur.

Modern teknolojileri sürekli takip eden ve Türkiye’nin her bölgesinde hizmet veren firmamız, yurt dışında birçok firma ile işbirliği içindedir.

Şirketimiz, Ziraat Bankası’nın Adana’daki ilk anlaşmalı bayisi olup, ürün ve hizmet verdiği çiftçilerine %0 faizle 5 yıllık damlama sulama kredisi kullandırabilmektedir.

Firmamız sulama sektöründeki faaliyetlerine; kalitesinden ödün vermeden, müşteri soru ve sorunlarına olabildiğince hızlı cevap vererek devam edecektir.